Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvodník (úroveň 1)

Všechny následující úkoly zadává barman Henry Walker, proto už to nebudu zdůrazňovat.

1. Přijměte úkol ''Úvodník (Úvodník)'' , za úkol máte porazit Falešného (Křiváka) Johna.  Je velice slabý, takže ho jistě porazíte. Po duelu splňte úkol a za odměnu dostanete 5 dolarů.
2. Přijměte úkol ''Úvodník (Nedostatek tabáku)'', za úkol máte přinést 1 tabák, který získáte při práci ''Sklízet tabák''. Pokud tuto práci ještě nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti.  Poté dělejte práci ''Sklízet tabák''  jen (už přednastavené) 3 minuty. Poté splňte úkol a za odměnu dostanete 2 zkušenosti a 1 schopnost na rozdání.
3. Přijměte úkol ''Úvodník (Plašit vrány)'' , za úkol máte dělat práci ''Plašit ptáky z pole'' 10 minut. Pokud tuto práci ještě nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti. Po odpracování splňte úkol a za odměnu získáte 2 schopnosti na rozdání a 7 dolarů.
4. Přijměte úkol ''Úvodník (Čerstvá ryba)'' , za úkol máte přinést pstruha, kterého můžete získat jako produkt z prací ''Chytat ryby'' a ''Rybolov''. Ve vašem případě to bude nejspíše práce ''Chytat ryby''. Pokud tuto práci ještě nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti. Poté dělejte práci ''Chytat ryby'' (popřípadě práci ''Rybolov'') tak dlouho, dokud nedostanete pstruha. Poté splňte úkol a za odměnu dostanete 10 dolarů.
5. Přijměte úkol ''Úvodník (Vzestupná úroveň)'' , za úkol máte dosáhnout úrovně 2. Pokud jste jí ještě nedosáhli, pracujte, duelujte nebo bojujte o pevnosti tak dlouho, dokud nedosáhnete úrovně 2. Poté splňte úkol a za odměnu dostanete 15 dolarů.
6. Přijměte úkol ''Úvodník (Výdělek)'', za úkol máte mít u sebe i v bance dohromady 40 dolarů. Pokud je nemáte, prodejte věci z inventáře, duelujte nebo pracujte, dokud si je nenašetříte. Až je budete mít, splňte úkol a za odměnu dostanete šedou čepici.Gray cap

7. Přijměte úkol ''Úvodník (Čerstvý cukr)'', za úkol máte dělat 40 minut práci ''Tlouct cukrovou třtinu'', pokud tuto práci ještě nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti. Po odpracování splňte úkol a dostanete odměnu 5 dolarů.

8. Přijměte úkol ''Úvodník (Vyčištěné boty)'', za úkol máte 1 hodinu dělat práci ''Čistit boty''. Pokud tuto práci ještě nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti. Po odpracování splňte úkol a za odměnu dostanete 5 zkušeností.

9. Přijměte úkol ''Úvodník (Výtržnictví)'', za úkol máte porazit Garryho, což je snadné, takže ho téměř jistě porazíte. Pokud by jste ho neporazili, změňte si nastavení duelu, nasaďte si lepší zbraň a oblečení nebo si počkejte na dosažení vyšší úrovně a atributy a schopnosti si rozdejte na duelové potřeby. Potom, až ho porazíte splňte úkol a za odměnu dostanete červený šátek.

Red bandana

zdroj: člen The West Help týmu, T.U.R.I.S.T.A

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář