Jdi na obsah Jdi na menu
 


Schopnosti

Po dosáhnutí nové úrovně je Vám k dizpozici přidat jeden atribut a tři schopnosti. Ty lze později po splnění série úkolů Waupeho dědeček za poplatek u šamana změnit. Každý atribut zahrnuje 5 schopností. Každá práce vyžaduje určité schopnosti. Něktoré jsou v práci obsažené 2 nebo 3 krát. To znamená, že za každý vložený bod do určité schopnosti se ti znásobí pracovní body pro jetlivou práci.

přejít na:

Atributy
  Síla
  Pohyblivost
  Zručnost
  Charisma

 

Atributy
 Síla
Síla prokazuje zdraví a sílu svalů. Tato vlastnost má vliv na vykonávání práce nebo na větší výdrž v nepříznivém počasí. Zvýšením této atributy se zvýší všechny červené schopnosti.

Pohyblivost
Pohyblivost ukazuje tvou kontrolu nad tělem. Pokud zvyšuješ pohyblivost, zlepšíš tím smysl pro rovnováhu, uhýbání a reflexy. Zvýšením této atributy se zvýší všechny zelené schopnosti.

Zručnost
Zručnost mluví sama za sebe. Dává výhody v precizních pracích, střelbě a míření. Zvýšením této atributy se zvýší všechny modré schopnosti.

Charisma
Charisma určuje sílu tvé osobnosti a vzhled. S vysokým charisma lehčeji přesvědčíš lidi k tvému záměru. Zvýšením této atributy se zvýší všechny žluté schopnosti.

Další se připravuje...