Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přeprava vězňů (úroveň 45)

1. Přijměte u šerifa Johna úkol ''Přeprava vězňů (Pouta)'', za úkol máte přinést pouta, které máte buď z prvních úkolů hry nebo je můžete získat z práce ''Strážit vězení''. Pokud jste svá pouta už prodali a práci ''Strážit vězení'' nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti. Poté dělejte tuto práci tak dlouho, dokud nezískáte pouta. Až budete mít v inventáři pouta, tak splňte úkol a za odměnu dostanete 50 zkušeností.
2. Přijměte u šerifa Johna úkol ''Přeprava vězňů (Kočí se zvláštními zvyky)'', za úkol máte Johnovi přinést ''Hnědé plátěné boty''.Brown cotton shoesTyto boty můžete buď najít nebo je koupit (šerif John vám dá peněžní náhradu). Když budete mít boty v inventáři, splňte úkol a za odměnu dostanete 200 dolarů.
3. Přijměte od šerifa Johna úkol ''Přeprava vězňů (Mluviti stříbro)'', za úkol máte přinést 3 stříbra, která získáte jako produkt při práci ''Těžit stříbro''. Pokud tuto práci ještě nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti. Poté dělejte tuto práci tak dlouho, dokud nezískáte 3 stříbra. Když je budete mít v inventáři splňte úkol a za odměnu dostanete 150 zkušeností.
4. Teď máte na výběr: buď možnost 1 nebo možnost 2.

Možnost 1

1. Přijměte úkol od tanečnice Marie ''Přeprava vězňů (Odposlouchání)'', za úkol máte přinést 5 rolí drátu, které získáte jako produkt z práce ''Stavět telegrafní sloupy''. Pokud tuto práci ještě nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti. Poté dělejte tuto práci tak dlouho, dokud nezískáte 5 rolí drátu. Když už bude mít 5 rolí drátu, splňte úkol a za odměnu dostanete 500 dolarů.
2. Přijměte u tanečnice Marie úkol ''Přeprava vězňů (Vydírání)'', za úkol máte dát tanečnici Marii 1000 dolarů. Pokud je nemáte, prodávejte věci z inventáře, duelujte nebo pracujte tak dlouho, dokud nebudete mít 1000 dolarů. Když je budete mít, splňte úkol a za odměnu získáte 3000 dolarů.

Možnost 2

1. Přijměte u šerifa Johna úkol ''Přeprava vězňů (Záchranná akce)'', za úkol máte porazit Vězeňského dozorce. Zkuste ho porazit hned. Pokud by jste ho neporazili, změňte si nastavení duelu, nasaďte si lepší zbraň a oblečení nebo si počkejte na dosažení vyšší úrovně a atributy a schopnosti si rozdejte na duelové potřeby. Když ho porazíte, dostanete odměnu 500 zkušeností.

zdroj: člen The West Help týmu, T.U.R.I.S.T.A

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář