Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hon zločinců (úroveň 2)

Všechny následující úkoly zadává šerif John, proto to již nebudu zdůrazňovat.

1. Přijměte úkol ''Hon zločinců (Hledání)'', za úkol máte přinést 2 plakáty, které získáte z práce ''Vylepovat plakáty''.  Pokud tuto práci ještě nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti. Poté vykonávejte tuto práci, dokud nenaleznete 2 plakáty. Až je najdete, splňte úkol a za odměnu dostanete rozbitý džbán.
2. Přijměte úkol ''Hon zločinců (Malého nádeníka)'', za úkol máte porazit malého nádeníka. Zkuste ho hned porazit. Pokud by jste ho neporazili, změňte si nastavení duelu, nasaďte si lepší zbraň a oblečení nebo si počkejte na dosažení vyšší úrovně a atributy a schopnosti si rozdejte na duelové potřeby. Až ho porazíte splňte úkol a za odměnu dostanete 30 zkušeností.
3. Přijměte úkol ''Hon zločinců (Hledání - část druhá)'', za úkol máte přinést 3 noviny, které získáte jako produkt z prací ''Prodávat noviny'' a ''Tisknout noviny *West star*''. Ve vašem případě to bude nejspíše práce ''Prodávat noviny''.  Pokud tuto práci ještě nemůžete dělat, tak si vyměňte schopnosti nebo atributy u šamana, pokud ho máte po splněné série úkolů ''Waupeeho dědeček'' máte, kupte si příslušné oblečení a nasaďte si ho, či si počkejte na dosažení vyšší úrovně a potřebně si rozdělte atributy a schopnosti. Poté dělejte tuto práci tak dlouho, dokud nezískáte 3 noviny. Poté splňte úkol a za odměnu dostanete 35 zkušeností.
4. Přijměte úkol ''Hon zločinců (Velkého nádeníka)'', za úkol máte porazit velkého nádeníka. Zkuste ho porazit hned.  Pokud by jste ho neporazili, změňte si nastavení duelu, nasaďte si lepší zbraň a oblečení nebo si počkejte na dosažení vyšší úrovně a atributy a schopnosti si rozdejte na duelové potřeby. Když ho porazíte, tak za odměnu dostanete pouta, které jsou produkt z práce ''Strážit vězení'' , protože je budete později potřebovat v tomto úkolu.

zdroj: člen The West Help týmu, T.U.R.I.S.T.A

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář